Ale Kino - Industry PRO 2017 - ruszają zgłoszenia!

Już po raz drugi zapraszamy na profesjonalne spotkania z twórcami światowego kina dla dzieci.

Industry Pro 2017 (7 - 9 grudnia 2017) to wydarzenie towarzyszące 35 edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! 

Projekt ma charakter edukacyjny, adresowany jest przede wszystkim do studentów szkół filmowych i artystycznych zainteresowanych rozwojem rynku filmowego dla młodego widza. Industry Pro to cykl spotkań z profesjonalistami. 

Zapraszamy do udziału w wykładach oraz spotkaniach z twórcami filmów dla młodego widza. Głównym wydarzeniem w ramach Industry Pro będzie spotkanie z Masterem – znanym artystą filmowym. Stworzymy okoliczności, w których podzieli się on z uczestnikami swoją unikatową wiedzą i doświadczeniem. Odbędą się również wykłady zaproszonych twórców filmów dla dzieci i młodzieży, którzy prezentować będą swoje produkcje podczas Festiwalu. Nowością w tegorocznym harmonogramie są Industry Pro będą Śniadania Mistrzów – czyli okazja do indywidualnej rozmowy z wybranym twórcą. Wierzymy, że będą to istotne i wzbogacające spotkania.

W programie:

- Master Class. Lekcja mistrzowska z wybitnym twórcą filmu dla dzieci. Ogłoszenie nazwiska wkrótce!

- Mini Master Classes. Wykłady specjalistyczne innych twórców prezentujących swoje filmy podczas Festiwalu.

- Polish Films in Development. Prezentacja projektów polskich filmów dla dzieci i młodzieży, znajdujących się obecnie w różnych fazach rozwoju. Spotkania z ich autorami.

- Polish Must Sees. Biblioteka zawierająca nowości polskiego kina, w formie DVD lub odpowiednich linków internetowych, dostępna non stop dla uczestników projektu. Wszystkie filmy prezentowane będą w wersji z napisami angielskimi.

- Śniadania Mistrzów. Poranne, indywidualne spotkania przy kawie z wybranymi twórcami filmów dla młodego widza. 

Program prowadzony będzie w języku angielskim. 

W ramach projektu zapewniamy uczestnikom 3 noclegi od 7 do 10 grudnia 2017.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia: klaudia.lewczuk@ferment.com.pl – w treści maila prosimy wpisać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Wpisowe: 50 zł. Wpłata jest potwierdzeniem uczestnictwa. Szczegółowe informacje: klaudia.lewczuk@ferment.com.pl