Scena Czytana

Marta Guśniowska - Karmelek

Kameralna, pełna humoru opowieść Karmelku, psim dzieciaku, który bardzo chciałby być komuś przydatny. Szukając inspiracji wśród mieszkańców zagrody szczeniak przeżywa kolejne rozczarowania. Krowa uświadamia mu że pies nie może dawać mleka; dzięki owcy pojmuje, że z jego sierści nie uprzędzie się wełny; a kura nie pozwala, by szczeniak wysiedział choć jedno jajko. Dopiero kogut zgadza się, aby kundelek wyręczył go w porannym budzeniu. Doprowadza to do małej katastrofy, bo następnego dnia wszyscy... śpią do południa. Czy Karmelkowi uda się być komuś potrzebnym?

Scena Wspólna, 18 września, godz. 10.00

Czytają: Irena Dudzińska, Marcin Ryl-Krystianowski

Czytanie dla dzieci od 4 lat

Wszystkie wydarzenia odbywają się na Scenie Wspólnej (ul. Brandsteattera 1/Za Cytadelą)

Cena biletu na Scenę Czytaną - 4 zł

System Bilety24 pobiera dodatkową opłatę. Fakturę za bilety zakupione on-line można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje zawarte z systemem biletowym.

Informacji udziela Marta Maksimowicz, tel. 884 936 747 oraz Lucyna Perz, tel. 61 646 44 73, email: rezerwacje@csdpoznan.pl

Honorujemy Kartę Rodziny Dużej udzielając 50% rabatu jej posiadaczom.

Możliwość zakupienie biletów przed spektaklem tylko w miarę dostępności miejsc. Płatność gotówką.

Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.